Sesje plenerowe

Sesje plenerowe dedykowane są dzieciom, rodzinom, parom, a także dorosłym i seniorom. Realizuję je w uzgodnionym wspólnie miejscu. Mogę też pojawić się w Waszym domu lub ogrodzie. W czasie spotkania, wykorzystuję akcesoria takie jak ławeczki, krzesełka, bańki, balony, litery, pledy, torty, girlandy, opaski etc., które przywożę ze sobą. Sesje plenerowe mogą upamiętnić skończony przez Waszą pociechę roczek lub dwa, rocznicę Waszego ślubu lub inny jubileusz, albo spełnić potrzebę zapamiętania siebie tu i teraz. A jeśli chcecie sprawić bliskim prezent, przygotuję dla Was elegancką kartę upominkową.

W każdym przypadku dbam o przyjemną atmosferę w czasie zdjęć i bezpieczeństwo najmłodszych uczestników. Wiem, że dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, nie zawsze mają ochotę na to co my. Dlatego zawsze dokładam wszelkich starań, by czas spędzony ze mną był dla nich (tak jak i dla Was) tak przyjemny i spontaniczny jak to tylko jest możliwe. W czasie moich sesji nie ma typowego pozowania; wszystko dzieje się płynnie i naturalnie, a najlepsze ujęcia powstają wtedy, gdy najmniej się tego spodziewacie.

Wszystkie wybrane przez Was zdjęcia poddaję estetycznej obróbce kolorystycznej i retuszowi, a następnie przekazuję Wam w postaci odbitek oraz w dwóch wersjach cyfrowych – jedna z przeznaczeniem do użytku na urządzeniach mobilnych, druga do wykonywania odbitek.

I na koniec: będę Wam wdzięczna, jeśli zgodzicie się na publikację wybranych zdjęć z sesji, gdyż tylko poszerzając swoje portfolio, mogę zachęcić innych rodziców do współpracy ze mną i dzięki temu rozwijać się w tym co kocham. A kocham … fotografować. Niestety, rachunki za sprzęt i akcesoria w tej dziedzinie przyprawiają o zawrót głowy, dlatego piękne i dopracowane ujęcia muszą mieć swoją cenę, by mogły cieszyć oko przez długie lata. Warto więc wybierać fotografa na podstawie jego portfolio, a nie cennika. 🙂


1.Mała Sesja Plenerowa – 250zł

Małą Sesję polecam każdemu, kto ma ochotę na „zwięzłą” pamiątkę, która zatrzyma dla Was czas. 7 póz, tych najlepszych, najtrafniejszych, pokazujących Was od najkorzystniejszej strony. Wykonuję wystarczająco dużo zdjęć, by znaleźć ten „właściwy” punkt widzenia.

7 wybranych przez Was ujęć w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji – 45-60 min.
1 strój/stylizacja
7 odbitek 15x23cm
Dodatkowe ujęcia + 25zł/szt.
Pamiątkowa płytka w spersonalizowanym etui + 35zł


2. Duża Sesja Plenerowa: 400zł

Duża Sesja jest dla tych z Was, którzy chcą trochę pofantazjować na swój temat, założyć kilka sukienek, zmienić koszulę czy powygłupiać się z dziećmi przed obiektywem. Zainteresowanych zapraszam na mój profil na Pinterest, gdzie możecie zobaczyć przykładowe stylizacje, a także dowiedzieć się na co zwrócić uwagę i czego unikać dobierając garderobę do sesji.

14 wybranych przez Was ujęć w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji – 60-90 min.
2 stroje/stylizacje 
14 odbitek 15x23cm
Dodatkowe ujęcia + 25zł/szt.
Pamiątkowa płytka w spersonalizowanym etui + 35zł

3. Tematyczna Sesja Plenerowa: 600zł

Sesja REPO – tu puszczamy wodze fantazji i opowiadamy historię czyli „robimy” reportaż. Może to być spacer, albo piknik, albo spotkanie w stajni z Waszym podopiecznym. Może to być też upalne popołudnie w Waszym ukochanym ogrodzie lub zimowa eskapada do lasu. Cokolwiek wymyślicie (w granicach prawa i dobrego tonu oczywiście :)) – sfotografuję to i z przyjemnością i ze smakiem.

20 wybranych przez Was ujęć w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji – 90-120 min.
3-4 stroje/stylizacje 
20 odbitek 15x23cm
Pamiątkowa płytka w spersonalizowanym etui.
Dodatkowe ujęcia + 20zł/szt.
Wróć na górę
Skontaktuj się ze mną
F A C E B O O K