Sesje plenerowe

Sesje plenerowe dedykowane są dzieciom, rodzinom, parom, a także dorosłym i seniorom. Realizuję je w uzgodnionym wspólnie miejscu. Mogę też pojawić się w Waszym domu lub ogrodzie. Sesje plenerowe mogą upamiętnić skończony przez Waszą pociechę roczek lub dwa, rocznicę Waszego ślubu lub inny jubileusz, albo spełnić potrzebę zapamiętania siebie tu i teraz. Może to być spacer, albo piknik, albo spotkanie w stajni z Waszym podopiecznym. Może to być też upalne popołudnie w Waszym ukochanym ogrodzie lub zimowa eskapada do lasu. Cokolwiek wymyślicie (w granicach prawa i dobrego tonu oczywiście :)) – sfotografuję to i z przyjemnością i ze smakiem. A jeśli chcecie sprawić bliskim prezent, przygotuję dla Was elegancką kartę upominkową.

W każdym przypadku dbam o przyjemną atmosferę w czasie zdjęć i bezpieczeństwo najmłodszych uczestników. Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, nie zawsze mają ochotę na to co my. Dlatego zawsze dokładam wszelkich starań, by czas spędzony ze mną był dla nich (tak jak i dla Was) tak przyjemny i spontaniczny jak to tylko jest możliwe. W czasie moich sesji staram się by wszystko działo się płynnie i naturalnie, a najlepsze ujęcia powstają wtedy, gdy najmniej się tego spodziewacie.

Wszystkie wybrane przez Was zdjęcia poddaję estetycznej obróbce kolorystycznej i retuszowi, a następnie przekazuję Wam w postaci odbitek oraz w dwóch wersjach cyfrowych – jedna z przeznaczeniem do użytku na urządzeniach mobilnych, druga do wykonywania odbitek.


1. Mała Sesja Plenerowa – 350zł (rodzinna, dziecięca, ciążowa)

10 wybranych przez Was ujęć w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji – ok. 1,5h.
10 odbitek 15x23cm
Dodatkowe ujęcia + 30zł/szt.
 

 2. Duża Sesja Plenerowa – 600zł (rodzinna, dziecięca, ciążowa)

20 wybranych przez Was ujęć w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji – 2-2,5h.
20 odbitek 15x23cm
Dodatkowe ujęcia + 30zł/szt.
Wróć na górę
Skontaktuj się ze mną
F A C E B O O K