Studio

Mamy dla Was całe 27m2 odpowiednio wyposażone do sesji zarówno z noworodkami i dziećmi jak i z dorosłymi, wygodną sofę do odpoczynku oraz miejsce do pielęgnacji niemowląt. Zapraszam na sesje do bardzo przyjaznego i przytulnego miejsca. Z pewnością niedoskonałe i zdecydowanie nie tak duże jakbym sobie tego życzyła, ale moje własne i „prawie” w domu ;). Moim priorytetem jest dbałość o wysoką jakość zarówno usług jak i dodatków, które jak wszystko podlegają modzie. Studio przystosowane jest do wszystkich form fotografii rodzinnej, w tym ciążowej i noworodkowej, a także okolicznościowej. Innymi słowy do tych wszystkich zdjęć, które w okresie jesienno-zimowym będą dla Was niemożliwe do wykonania na zewnątrz. (Chyba że jesteście odporni na chłód i mróz (ja jestem ;)); wówczas gorąco (sic!) zapraszam na sesje w plenerze.)

Oprócz rodzin i dzieci i seniorów zapraszam także klientów biznesowych na zdjęcia portretowe i produktowe. (Oferta cenowa dostępna po kontakcie mailowym lub telefonicznym i ustalana indywidualnie.)

Wszystkie wybrane przez Was zdjęcia poddaję estetycznej obróbce kolorystycznej i retuszowi, a następnie przekazuję Wam w postaci odbitek oraz w dwóch wersjach cyfrowych – jedna z przeznaczeniem do użytku na urządzeniach mobilnych, druga do wykonywania odbitek.

I na koniec: będę Wam wdzięczna, jeśli zgodzicie się na publikację wybranych zdjęć z sesji, gdyż tylko poszerzając swoje portfolio, mogę zachęcić innych rodziców do współpracy ze mną i dzięki temu rozwijać się w tym co kocham. A kocham … fotografować. Niestety, rachunki za sprzęt i akcesoria w tej dziedzinie przyprawiają o zawrót głowy, dlatego piękne i dopracowane ujęcia muszą mieć swoją cenę, by mogły cieszyć oko przez długie lata. Warto więc wybierać fotografa na podstawie jego portfolio, a nie cennika.

Zapraszam do rezerwacji terminów oraz do śledzenia Anna’s Canvas Photography na FB.

Portret indywidualny – 50zł

1 wybrane przez Was ujęcie w wersji cyfrowej
1 stylizacja
1-4 osoby
 


Sesja dziecięca – 250zł

5 wybranych przez Was ujęć w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji – 30-45 min.
2 stylizacje/2 tła
1-3 dzieci (w tym 1 ujęcie z rodzicami)
5 odbitek 15x23cm
Dodatkowe ujęcia + 30zł/szt.


Sesja rodzinna – 350zł

8 wybranych przez Was ujęć w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji – 45-60 min.
2 stylizacje/2 tła
3 dzieci + rodzice (każda dodatkowa osoba + 50zł)
8 odbitek 18x13cm
Dodatkowe ujęcia + 30zł/szt.

1. Sesja do chrztu św. – 55zł/ujęcie

Do studia zapraszam w dniu chrztu lub w pozostałe dni tygodnia.

1 poza – 55zł – W tym otrzymujecie 3 odbitki 15x23cm oraz plik cyfrowy

5 póz i więcej – album/folder na zdjęcia GRATIS


Sesja ciążowa i noworodkowa

O sesji noworodkowej przeczytasz tu: sesja noworodkowa w Anna’s Canvas Photography, a o sesji ciążowej tu: sesja ciążowa w Anna’s Canvas PhotographyWróć na górę
Skontaktuj się ze mną
F A C E B O O K