Studio

Mamy dla Was całe 27m2 odpowiednio wyposażone do sesji zarówno z noworodkami i dziećmi jak i z dorosłymi, wygodną sofę do odpoczynku oraz miejsce do pielęgnacji niemowląt. Zapraszam na sesje do bardzo przyjaznego i przytulnego miejsca. Z pewnością niedoskonałe i zdecydowanie nie tak duże jakbym sobie tego życzyła, ale moje własne i „prawie” w domu ;). Moim priorytetem jest dbałość o wysoką jakość zarówno usług jak i dodatków, które jak wszystko podlegają modzie. Studio przystosowane jest do wszystkich form fotografii rodzinnej, w tym ciążowej i noworodkowej, a także okolicznościowej. Innymi słowy do tych wszystkich zdjęć, które w okresie jesienno-zimowym będą dla Was niemożliwe do wykonania na zewnątrz. (Chyba że jesteście odporni na chłód i mróz (ja jestem ;)); wówczas gorąco (sic!) zapraszam na sesje w plenerze.)

Oprócz rodzin i dzieci i seniorów zapraszam także klientów biznesowych na zdjęcia portretowe i produktowe. (Oferta cenowa dostępna po kontakcie mailowym lub telefonicznym i ustalana indywidualnie.)

Wszystkie wybrane przez Was zdjęcia poddaję estetycznej obróbce kolorystycznej i retuszowi, a następnie przekazuję Wam w postaci odbitek oraz w dwóch wersjach cyfrowych – jedna z przeznaczeniem do użytku na urządzeniach mobilnych, druga do wykonywania odbitek.

Zapraszam do rezerwacji terminów oraz do śledzenia Anna’s Canvas Photography na FB.

Portret indywidualny studyjny – 70 zł

1 wybrane przez Was ujęcie w wersji cyfrowej
1 stylizacja
1-4 osoby
3 odbitki 15x23cm
 


Sesja dziecięca studyjna – 300zł

7 wybranych przez Was ujęć w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji – ok. 60 min.
2-3 stylizacje
1 dziecko *
7 odbitek 15x23cm
Dodatkowe ujęcia + 30zł/szt.
*  rodzeństwo – dopłata do sesji drugiego dziecka : 100zł + 3 portrety


Sesja rodzinna studyjna – 450zł

10 wybranych przez Was ujęć w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji – 60 min.
2-3 stylizacje
1 dziecko* + rodzice
10 odbitek 15x23cm
Dodatkowe ujęcia + 30zł/szt.
*  rodzeństwo – dopłata do sesji każdego kolejnego dziecka:  50zl


Sesja ciążowa i noworodkowa

O sesji noworodkowej przeczytasz tu: sesja noworodkowa w Anna’s Canvas Photography, a o sesji ciążowej tu: sesja ciążowa w Anna’s Canvas PhotographyWróć na górę
Skontaktuj się ze mną
F A C E B O O K